Víno a klídeček

1. června 2017 v 21:55 | Simona |  Manželský život
Každý den objevuji něco nového, co jsem o svém manželi nevěděla a někdy ani vědět nechci ( berte to s humorem). Někdy si říkám, že už mě nemůže nic překvapit a za pár minut se nestačím divit (znovu s humorem).


Posledních x týdnů žiju prací.

Českou školní inspekci jsme zvládli na jedničku a na školce v přírodě jsme užili legraci i vyčerpání. Každý z těch tří večerů jsem obdivovala všechny matky, že jsou obrovským darem a nechápu, jak dokáží každé ráno znovu vstát a čelit tomu všemu. Vlastně jsem byla docela ráda, že zatím matkou nejsem a mohu ty rarášky vždycky odpoledne vrátit. Ale když mě pak to mrně obejmulo a dalo pusu na čelo.. hormony se vzbouřily! Bouří už několik týdnů ( spíše měsíců) a já pociťuji opravdové lidské pohnutí mysli - MUSÍŠ se množit ženo!

Školka v přírodě skončila s úspěchem a několika málo slzičkami a já mám dneska černou díru. Černou díru po 3 a 1/2 dne s dětmi u Sázavy, spaní v chatkách, utírání zadečků, řešení či je tak kytka na louce či není a poslouchání AHOOOOOOOJ! při každém průjezdu vlaku (jezdily často), jsem schopná dělat jen několik málo provozních aktivit. Nadliský výkon jsem předvedla při čtení návodu na pračku ( četba napínavá, stále se k ní vracím). 1. zmáčkni .. 2. podrž.. 3. udělej.. Level mínus pět! Pak jsem seděla na vaně a sledovala, jak začíná sušit - točí se, vypouští, nasává vzduch, točí se (je to fascinující). Objevila jsem Ameriku. Koupili jsme si pračku se sušičkou a je to vážně luxus! Cítím se jako Kolumbus připlouvající na lodi a křičící: "Whuhu! Thank you God! Nazdar Indiáni" (doufám, že to tak nějak bylo). Černou díru jsem tak trochu vyplnila sklenkou červeného u žehlícího prkna. A u žehlení se vždycky dívám na romantické filmy. Na netflixu jsem objevila Sex ve městě 2 a neváhala. Samozřejmě to byla správná volba a koš s prádlem pokořen. Co se u nás v našem bytečku nenechává pokořit je po cca sté opravovaná myčka (opravuje manžel - rozuměj rozebírá a pak skládá).

Jdu se potulit s právě usušeným prádlem!

Mějte se famfárově!
S.


PS: H. dostane k Vánocům merkur!


 

1 člověk ohodnotil tento článek.

Komentáře

1 Lucifer Lucifer | E-mail | Web | 1. června 2017 v 22:21 | Reagovat

:-)  Ano, je třeba vyléčit EU ze všech nemocí :-)

Ano, za vše se musí zaplatit. V současnosti je zde v EU mnoho pastí na lakomce, které nabízejí něco zadarmo, z dálky to vypadá tak že je to zadarmo, z blízka poznáme, že to zadarmo není. Jsme klamáni více, než si uvědomujeme, podívejme se na to, kdo je zde mocný a bohatý, z utrácení poznáme jistě to, kdo je zde mocný a bohatý. Podívejme se třeba na počítačové tiskárny, které jsou levné, ale abychom mohli tiskárnu provozovat, tak do ní musíme kupovat kazety, pomocí kterých tiskána tiskne, a tyto kazety jsou už drahé, podobné je to se zrcadlovkami, ke kterým jsou drahé objektivy.

Sociální ideologie lidem slibuje, že se o ně postará tak, že nebudou mít žádné sociální problémy, jenže nemluví už o tom, že promění lidi v ekonomické ubožáky, díky malým platům. Vše je zde divadlo, ve kterém si čerti hrají na anděly, když naivní ptáčky pomocí slibů chytají, tak jim o výhodách a jistotách zpívají, z cizího krev neteče, o tom to zde neustále všude je. Podívejte se na EU zprávy v televizi, jste zaplavováni komercí s nulovou hodnotou, k čemu je mě užitečné to, že nějaká celebrita v EU ukazuje to, jak je zde populární, k čemu je mě informace o tom, že nějaká EU celebrita zemřela, proč nejsem informován o tom, jak se pracuje na tom, aby nám všem zde bylo konečně v EU lépe, a nebyla zde už v EU deprese u; politiky, ekonomiky, morálky, filosofie, rodiny, psychiky, atd.

Kdy se v EU sníží náklady na; politiky, byrokraty, vojáky, soudce, tajné služby, sociální podpory, sport, umění, školství, atd. natolik že poctivě pracujícím lidem zde stoupne kupní síla na dvojnásobek? Kdy skončí v EU parazitování člověka na člověku, dělník je hoden své mzdy, proč by ten, kdo zde poctivě pracuje, měl zde žít jako ubožák? Proč moje vysoké vědecké vzdělání, je mě mimo naši republiku k ničemu, proč se konečně nesjednotí konzumní systémy tak, že budou moci využít moje veliké vzdělání globálně, nemusí zde být tolik ubohých jazyků, stačí globálně jenom angličtina, a tolik odlišných politických a ekonomických systémů, vše jde zjednodušit na kost, stačí jenom chtít a věřit v to, že dokážeme vše změnit k lepšímu.

Proč nepřizpůsobiví jedinci, nejdou konečně pracovat za vysoké platy do velikých skladů, a raději pobírají sociální podporu, je třeba eliminovat v EU pobírání vysoké sociální podpory, kdo nebude v EU pracovat a platit veliké daně, ten bude muset okamžitě EU opustit, příživníky zde už trpět nebudeme, dobrota je přeci žebrota, nebudeme ani v EU už trpět daňové ráje, a jiné vyhýbání se placení daní a poplatků. Proč lidi konzumují na veřejnosti v EU cigarety a pivo, je třeba eliminovat v EU konzumaci všeho co škodí lidskému zdraví, v restauraci co je v EU nebudou už kuřáci a alkoholici, budou zde jenom slušní pracovití lidé, co jsou zdraví tělesně a psychicky, je třeba vyléčit EU ze všech konzumních nemocí.

2 stuprum stuprum | Web | 2. června 2017 v 5:25 | Reagovat

Manžel je tajemný? Najdi si milence!

3 Eliss Eliss | Web | 2. června 2017 v 9:26 | Reagovat

Přeji velkou rodinu a budoucí štěstí s miminkem :-)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama