Je to paráda!

27. března 2017 v 20:28 | Simona |  Manželský život
Víkend ve stylu # Cpeme se nezdravě # budu jako koule # fuj mě je těžkoV sobotu škola, školička. Už jen párkrát. Uíááá.. Já se tak těším. Těším se až budeme normálně žít jako lidi. Plánovat, trávit čas s přáteli, mít pohodu lahodu. Hm!

Já jsem byla ve škole jen na dopolko, H. na celý den. Provedli jsme společný oběd v Karlově sklepě. Mimochodem se těším až budu v důchodu. Budu (snad, doufám) úplně stejná jako pán, který tam slavil narozeniny. Byl galantní, byl milý, byl vtipný a bylo mu asi sto. Dala jsem si hranolky nasáklé olejem, maso nasáklé olejem a kofoličku. A to vše asi za 105Kč. No nekupte to v centru Prahy.

Odpoledne jsem byla na kávičce s mladší swester a jejím klukem (docela dobré na puberťáky) a následoval výlet do vyprodejové haly MLP v Jenči s mojí milou kamarádkou K. Od rána mi to děsně zpívalo. Už ráno v koupelně mi v hlavě jel František dobrota z hmhmhmh vesnice, pa-da-dam-pam. H.-íček můj profesionální zpěv neocenil. Měla jsem se dát na kariéru! Tak jsem si zpívala i v autě, ani tento výkon nebyl oceněn. Příště očekávám stand up ovace. Za milou hodinku jsme si každá vybrala několik knih a co teď? Ani jedné se nám nechtělo jet do smrduté matičky Prahy, tak jsme se vydaly alespoň ku Praze. V Radotínském mexiku jsem si znovu nadlábla žaludek mastnotou a v kavárně Pelíšek završila milou retro kávičkou. Žel Vydržaj pianer jsme nevyzkoušely. http://www.kavarnapelisek.cz/

V neděli celodenní shromáždění aneb CÉBÉČÁCI pospolu. Tyhle akce miluju (bez ironie, fakt!). A zase mi to zpívalo!
K obědu zase prasárnička : sekaná s bramborovým salátkem, kávička a buchtička. Já budu jako koule - vytrvale na tom pracuji.

A večer jsme strávili u Leonarda Cohena s jeho posledním albem. Nááádhera! A taky hrou Evoluce. Kdo asi vyhrál hm?

A po víkendu plném jídla a zase jídla jsem se ráno jala žít zdravě, akorát ta marmeláda mi tam nějak nesedí a odpoledne koláček od kolegyňky a taky ty čokoládové bonbónky s ořechem. No.. ten ořech byl docela veliký.
Kolo. Všude cyklisti, všude bruslaři, všude lidi. Mám ráda Prahu (zase bez ironie). Všude se všichni líbali, objímali, chodili a sportili.

Mějte krásný týden!


 

1 člověk ohodnotil tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama