Měla bych..

15. února 2017 v 8:34 | Simona |  Manželský život
Každý den, když se probudím, zděsím se co všechno bych měla. Těším se na důchod. To nebudu muset nic. Doufám.


Tak si to tak v hlavě srovnávám. Měla bych zavolat, měla bych napsat, měla bych připravit. A pak se otočím a jsem obejmutá, chycená a šťastná. V tu chvíli nedělám nic. Jen tam tak jsem, dýchám, vnímám a snažím se, aby ta chvilka nikdy neskončila! Včera byl Valentýn a my ho neslavíme. Stejně jsem dostala květinu. Květinu v květináči. Nedávno jsem se zmínila, že bych nějakou chtěla. Ach.. ten můj milý manžel.

Chtěla bych napsat nějaký vtipný zážitek, ale jedinný vtipný? zážitek, který se mi v posledních dnech stal byla schůzka s člověkem, který byl nějakou dobu v mé hlavě, v mém srdci. A zážitek to byl. Co čekáte od schůzky po mnoha letech? Co děláš, jak se máš a co máš v plánu se životem. Jenže tohle byla diskuze na téma Bible a víra v Boha. Jsem šťastná, že Bůh oslovuje všechny. Bez výjimky.

Dočítám Terezku B. a její Život je nádherný a vymýšlím co dalšího si pořídím. Tip na knihu, která není o kvalitativním či kvantitativním výzkumu - tomu se totiž věnuji ve všech volných chvílích a nebaví mě to. Nebaví mě to tak strašně moc, že to čtu, pracuji na úkolech a vypisuji detailní výpisky. Pro sebe, pro všechny, kteří je budou chtít, protože tak nudný předmět jsem už dlouho neplnila!

Pac.
S.
 

1 člověk ohodnotil tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama