Synovec

29. října 2016 v 14:41 | Simona |  Manželský život
Otevřu oči, tma. Otevřu oči podruhé, chce se mi strašně čůrat. Běžně se mi nestává, že bych po prvním probuzení byla tak svěží. Dneska ano. Tak jsem toho řádně využila. Udělala jsem snídani, připravila čajíček pro svého chorého chotě, oblékla se do sportovního a vyrazila ven.


Kdysi dávno, když jsem byla ještě svobodná Síma, jsem chodila na ranní výběhy několikrát týdně. Teď jsem vdaná a líná. Nikdy se mi z vyhřáté postýlky nechce. Nechce se mi o to víc, když mám vedle sebe svého milého.

Běžela jsem. Asi po dvou kilometrech mi moje plíce oznámily, že dnešní dávka kyslíku už stačila a "MY SPOLUPRACOVAT NEBUDEM". JAk chcete holky, já běžím dál. Moc jsem toho neuběhla, ale byla jsem spokojená - takhle poránu pohybu až až. K snídani jsem si udělala kukuřičnou kaši s chia semínky, datlovým sirupem, vlašskými ořechy a jablky od vyvdané babičky. To vypadá na produktivní den.

Včerejší odpoledne jsem strávila se synovcem na narozeninovém odpoledni - jen já a on. Bylo to skvělé. V osmi letech vidí svět úplně jinak než já. Všechno ví, všechno zná a od všeho má klíče. Já ho žeru. Šli jsme u Národní třídy, když tu se před námi zastavila paní s takovým pěkně kulaťoučkým pozadím, ohla se a na schodech si zavazovala tkaničku. Ten můj malý tatarský synoveček rozpřáhl rukou a mě se chtělo začít brečet. Díval se na ten zadek a vypadal, že plácne. Pak udělal úskok vpravo a rukama máchal sem a tam, nahoru a dolů. Tygříkovským skokem ke mě poskočil a povídá, že jí chtěl plácnout a říct:"Kde je vystrčíno, tam je dovolíno." Ta by koukala Símo viď?

TA BY TEDA FAKT KOUKALA VOJTO!
Polilo mě horko a zaplavil pocit díků, díků, díků, že si to ten tatar rozmyslel!


Lámu si hlavu nad tématem 50 narozenin mé maminky. Nějaké návrhy na vhodný dárek?

Pěkný víkend.

S.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama