Týden, den, měsíc, rok

17. září 2016 v 11:26 | Simona |  Manželský život
Čím jsem starší tím rychleji mi utíká čas v životě. Všimla jsem si toho před pár lety. Zhruba od dvaceti dvou let mám pocit, že den je kratší a kratší. Jak to vnímáte vy?


Jdu do práce, školy, pak domů, nějaké jídlo, čas od času zábava, sport, rodina, kamarádi a konec..jde se spát. A to netvrdím, že to stíhám všechno v jeden den. Dříve jsem to zvládla všechno v jeden den a ještě jsem se občas stihla nudit. Teď se nenudím nikdy! Neustále je co dělat.. nákupy, vaření, úklid. Úplně rozumím tomu, že si někdo nechává uklízet někým jiným. Ten čas za to opravdu stojí. Konec sentimentu.

Vracím se k sentimentu: v neděli to bylo 10 let od sebevraždy mé kamarádky ze základní školy. Úí.. :(
Co k tomu jen dodat?

Ve čtvrtek jsme se s manžílkem vydali ještě jako novomanželé uplatnit svatební dar. Na poslední chvíli, samozřejmě. Dostali jsme ho od mých kamarádek Puzzle room na Letné. Super žůžo dobrodrůžo. Prý jsme zničili stereotypy o párech - byli jsme rychlí a chytří. Ta pýcha! Užili jsme si to. Prvních pár minut jsme byli trošku zmatení a nevěděli kde začít, ale pak jsme se ponořili do luštění a bylo to bezvadné! Zvolili jsme místnost Golem. Chlapec nám řekl spoustu informací, ze kterých jsem si zapamatovala: " Nesahejte za látky!" a šli jsme se. H. po pěti minutách povídá: " Jéé.. tady se to píše hebrejsky. Mám to přeložit?" Nakonec jsme unikli a ještě se zapsali na zeď. Novomanželství nám končí. Za pár dní už budeme "jen" manželé. Pokud se tedy novomanželé počítají první rok po svatbě.. ?


Ten samý den hnedka po práci jsem se byla zapsat do druhého ročníku navazujícího magisterského studia a ještě se zašla uklidnit z pracovního stresu do perfektní kavárničky v centru s kamarádkou. Jako vrchní kavárenský povaleč doporučuji další kavárnu, kde se o vás postarají a nabídnou zážitek vskutku velmi chutný. http://www.choco-cafe.cz/

 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Inteligentní Fakta Inteligentní Fakta | E-mail | Web | 17. září 2016 v 13:20 | Reagovat

Souhlasím s tím, že čím je člověk starší, tím rychleji, a tím více věcí mu proklouzává pod prsty. Kde jsou ty doby, kde se rok zdál být tak dlouhý.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama