A zase v pracovním procesu

21. července 2016 v 19:59 | Simona |  Manželský život
Né, že bych se nějak rozválela za ty poslední dva měsíce. Ale musela jsem. V neděli jsem navštívila Ikeu. Byly jsme na to dvě. Daly kafe s kartičkou, poklábosily o holčičích věcech ( ach jak já tohle miluji!), probraly životy a pak se vydaly do víru Ikea světa. Pohltil nás. Jakmile jsme tam vstoupily, byly jsme lapené. Tohle musím mít, jo tohle taky. Moc nerozumím k čemu to je,ale rozhodně si to někdy koupím! No, a tak jsem si koupila nejkrásnější, nejstylovější, nejúžasnější budík ( nejen to, ale o zbytku až někdy jindy).
První den nefungoval. Nešly mi tam narvat baterie. Tak jsem napsala Martě, že ten budík je vrcholně debilní, že je jen na Ikea baterie. Odepsala mi, ať to dám raději do rukou manžela, že on to tam určitě strčí. A fakt, že jo. Strčil. Nerozumím tomu. Čekala jsem, že to bude chtít někde vypnout a zapnout před tím než to odiagnostikuje. Ale on né. Bylo to šup šup. Stejně tak šup šup jsem ráno vyskočila, když se ozvaly ty rány kladivem do železného zvonu někde na cestě v mém zvukovodu v 7.00! Potom jsem už nezabrala. Ani na minutu. Vždycky! Vždycky si po zazvonění budíku ještě na deset minut dáchnu. Tentokrát ale bez šance. Manžílek na mě vejral a neměl slov. Já taky ne. Ale za 149 kč takový designový kousek.. to chceš! Dneska jsem to s ním zkusila ještě jednou a obávám se, že naposledy. Je to jakoby mi katolický zvon v tempu redbull zvonil přímo v hlavě!
Je ze mě znovu pančelka na full time. Ano, o prázdninách. V malé, sympatické školičce, ze které jsem první dva dny odcházela naprosto vyděšená, vyřízená a uondaná. Trochu jsem si to musela srovnat v hlavě a dneska perfektní letní den..Jezdím do práce na kole. Není nic dokonalejšího! Jsem tam rychleji než mhd a ještě se kochám. Pán motorkář si asi myslel, že je nějakej vtipnej a udělal grhrhrhr hgrhrhr mrknul na mě a povídal : " Kdo tam bude rychlejš co?" Ještě mohl dodat kotě a válela bych se v té kaluži pod semaforem.

A taky už je mi Š.E.S.T.A.D.V.A.C.E.T let. Přemýšlím, odkdy je eticky korektní svůj věk nezveřejňovat, nebavit se o něm a nebo dělat, že je mi méně.

Poslední věc z tohoto týdne je, že si lámu hlavu proč si má 16ti letá sestřička založí facebook, instagram a kdovíco ještě, následně si přidá fotky, komunikujeme tam spolu, pak ho zruší, za pár dní ho zruší, za dva týdny zase obnoví a pořád do kola. Jsem z toho jelen a chtěla bych k téhle hře nějaká pravidla!
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Viki Viki | Web | 22. července 2016 v 12:26 | Reagovat

Dost dobrý, vidím, že ono je to všude stejný s tím facebookem a instagramem..

2 denikmanzelky denikmanzelky | E-mail | 22. července 2016 v 15:40 | Reagovat

[1]: ano? Tak nevím, jestli mě to těší nebo ne:D

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama