Vstávej, je ráno!

28. února 2016 v 12:36 |  Manželský život
Vstávej, je ráno!

Píšu teď trošku na koleni, doslova. Přišla jsem o hlas, což je v mém případě pro ostatní úlevou, pro mě však velká trable! Hm.. Nemůžu mluvit, budu alespoň psát.

Odjeli jsme s naší mládeží ( taková křesťanská skupinka mladých lidí ) do Bystré v Orlických horách. Už několik týdnů jsem se těšila, jak se budu dívat na zasněženou krajinu. Podle předpovědí mělo touto dobou zaručeně sněžit. No, nesněží. Nevadí. Máme s manželem pokojíček cca 2x2 m s rozkládací sedačkou, ratanovým křeslem a jednolůžkem. Sympatické že? Kdyby byl býval sníh, z okna bychom viděli na zasněžené koruny stromů. Fakt mi ale nevadí, že sníh není. Včera jsem usla ani nevím jak. Za to vím, že jsem byla několikrát vzbuzena. Nejprve jakousi ránou. Ani nevím, jestli byla ve snu nebo to byla rána dveří z vedlejších pokojů, a nebo se jen ozývala vrzající sedačka pod mým vrtějícím se tělem. Pak mě vzbudil můj ctěný muž, když se po půlnoci hrabal do postele a nakonec znovu můj muž, aby ztlumil hlasy z chodby slovy " JDĚTE DO HÁJE!". Se spánkem nemám problém, to opravdu ne, usla jsem okamžitě znovu a k ránu jsem se probudila sama od sebe ( to se mi stává málokdy) a prohlížela si Honzu, jak leží a oddechuje. Věděla jsem, že se blíží hodina domluvené snídaně, ale bylo mi líto ho budit. Vypadal tak klidně a vyrovnaně. Asi jsem zase usla, protože mě vzbudili polibky a budík, který mě tedy rozčiluje a měla bych Honzinovi navrhnout, aby si konečně změnil melodii.

Tak takovéhle ráno si nechám líbit. Tady. V krajině, kde lišky dávají dobrou noc.


Modlitba, snídaně ( vlastnoručeně upečená buchta pro 12 lidí) a šupky dupky do shromáždění. Tady se tedy architekti vyřádili. Parádní!


 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama